Buenos Ayres #409 - Ape Com Varanda By Carpediem
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken |
| Zwembad Buitenzwembad | Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Op een welgelegen locatie op 5 minuten wandelafstand van Holanda's Prime Shopping Residence, bieden 2-slaapkamer Buenos Ayres #409 - Ape Com Varanda By Carpediem João Pessoa appartementen plaats aan maximaal 4 gasten. Het appartement van 55 m² biedt uitzicht op de stad.
Dit 2-badkamer appartement bevindt zich in de Tambau wijk, op 2 km van het strand Manaíra. Het is op 20 minuten loopafstand van het Museu José Lins do Rêgo gelegen, terwijl Train treinstation afstand ervandaan ligt.
Voor extra gemak zijn een douche beschikbaar bij deze accommodatie. Er zijn ook badlakens.
Buenos Ayres #409 - Ape Com Varanda By Carpediem appartement kan u voorzien van een complete keuken uitgerust met een koelkast en een oven.
- Locale bezienswaardigheiden
- Museum of Earth and Man4,6 km
- Mangabeira Shopping Center4,7 km
- ECIT de Joao Pessoa4,8 km
- Igreja de Santo Antonio4 km
- Universidade Federal da Paraiba4,9 km
- Estacao das Artes Prefeito Luciano Agra4,6 km
- Cinepolis4,7 km
- Igreja New Life Quadramares4,5 km
- Galeria Rossiter Decor4,7 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Presidente Castro Pinto22 km
- Treinstations
- Mandacarú4,8 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- 24-uursreceptie
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Lift
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
- Fitnesscentrum
Diensten
- Wasserij
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
- Tuinmeubelen
- Gratis toiletartikelen
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Is er openbaar vervoer naast Buenos Ayres #409 - Ape Com Varanda By Carpediem appartement?
Er is Train treinstation op 7 km van Buenos Ayres #409 - Ape Com Varanda By Carpediem appartement. - ❓
Heeft Buenos Ayres #409 - Ape Com Varanda By Carpediem appartement een internetverbinding?
Ja, Buenos Ayres #409 - Ape Com Varanda By Carpediem appartement is voorzien van Wi-Fi in de hele accommodatie. - ❓
Wat is precies de grootte van Buenos Ayres #409 - Ape Com Varanda By Carpediem appartement?
Buenos Ayres #409 - Ape Com Varanda By Carpediem appartement bestaat uit 55 vierkante meter. - ❓
Hoeveel gasten kunnen in dit appartement verblijven?
Dit appartement biedt plaats aan maximaal 4 gasten.